SEZNAMTE SE

Chcete vědět více o značce Tento? Zde najdete
více informací o tom, čím se řídíme při tvoření
naší značky a co je pro nás důležité. Dozvíte se
tu něco o naší historii a úspěších.

AŤ ŽIJE

"JEJDA"

Každý den a v každém domě se stávají malé, nepředvídatelné "nehody" – skvrny, šmouhy. Jsou s námi během zábavy, při vaření, učení. Obvykle se objeví, když je v dětském pokoji podezřelé ticho.

Nazýváme je "Jejda" překvapeními a jsme přesvedčeni, že jsou super. Někdy dokonce tak super, že máme chuť je zvěčnit fotoaparátem a sdílet s našimi známými.

Věříme, že svět může být mnohem lepší, pokud ho přijmeme s úsměvem.

RADOST

ZE SPOLEČNĚ STRÁVENÝCH CHVIL

Smích dětí, lepení perníčků na kuchyňské desce, zábava se psem, společné rodinné vaření. Během takové zábavy celý dům ožívá.A v nečekané chvíli "Jejda" ...něco se rozlilo, rozsypalo, ušpinilo. Je to důvod, abychom se zlobili, kazili si náladu a přestali s dobrou zábavou? Jasně, že ne!

Nezávisle na tom, co se stane v kuchyni, máme na to řešení: utěrky Tento. Díky našim produktům si rychle a efektivně poradíte s následky malých „Jejda“ překvapení tak, abyste se mohli i nadále těšit ze společně strávených rodinných chvil.

Tento. Ani stopy po "Jejda" překvapeních.

FINSKÉ

KOŘENY

I když jsme značkou velmi známou a oblíbenou v České republice, naše historie se začala ve Finsku.

Odtud pochází Metsa – náš výrobce existující na trhu již více než 80 let. Metsa začínala jako malý spolek finských majitelů lesů. Dnes je Metsa světovým producentem různorodých výrobků ze dřeva – od papírových výrobků používaných v domácnosti po dřevěné komponenty používané v průmyslu a stavebnictví.

SPOTŘEBITELÉ SI CENÍ

ZNAČKU TENTO

Výrobky Tento již mnoho let získávají ocenění a pochvalu. To je důkazem, že si nás naši spotřebitelé váží. Díky tomu víme, že kráčíme dobrým směrem a naše práce přináší velmi dobré výsledky.

ODHAL NAšE PRODUKTY