Tento 3-vrstvý toaletní papír se vyrábí ze 100% čisté a jemné celulózy

Dřevo používané na výrobu produktů Tento pochází z udržitelně spravovaných lesů

Tento pochází z udržitelně spravovaných lesů, které rostou více, než jsou využívány. Naše suroviny jsou 100% vysledovatelné. Výsledkem je přirozeně bezpečný produkt, jemný a příjemný na dotyk.

Hygienické výrobky z čerstvých vláken jsou šetrné k životnímu prostředí

Při výrobě ze 100% čistých čerstvých vláken neboli celulózy se dosahuje více než 90% využitelnosti surovin, co je efektivnější a úspornější ve srovnání se 60% využitelností recyklovaných vláken. Recyklované suroviny musejí projít důkladným čištěním, aby byly vhodné k použití v produktech určených pro osobní hygienu, což vyžaduje velké množství vody a energie.

Při výrobě produktů Tento se materiál z čerstvých vláken efektivněji dopravuje do výrobných závodů


a ve srovnání s dopravou recyklovaných vláken dochází ke nižším emisím CO2.

Díky 90% využitelnosti čerstvých vláken neboli celulózy je logistika spojená s jejich dopravou efektivnější než v případě recyklovaných vláken. Pokud bychom k výrobě produktů Tento využívali vlákna recyklovaná, potřebovali bychom přibližně dvakrát tolik dodávek materiálu na výrobu stejného množství produktů.
Tento 3-vrstvé toaletní papíry jsou vyrobené ze 100% celulózy a jsou tudíž kvalitnější, hygieničtější a vhodné pro citlivou pokožku

Čerstvá vlákna neboli celulóza dodávají našim produktům jemnost a větší pevnost. Koupí kvalitních papírových výrobků můžete snížit jejich spotřebu, protože se vyznačují lepší savostí a pevností.Výrobky ze 100% celulózy jsou přirozeně čisté a bezpečné pro použití pro osobní hygienu.